» » » » 13.02.11 – Alan Anderson Handicap Holden Rd, Toolernvale 47km (75 riders)

13.02.11 – Alan Anderson Handicap Holden Rd, Toolernvale 47km (75 riders)

1. Jeff Romans (14 min) 1hr 19.38min
2. Blair Coull (14 min) @ s.t
3. Phillip Goldburg (14 min) @ s.t
4. Neal Collins (14 min) @ s.t
5. Marek Augustynek (17 min) @ 0:30min
6. Evelyn Kloes (Female) (17 min) @ 0:54min
7. Ian Bishop (20 min) @ 0:56min
8. Gerard McConville (17 min) @ 1:05min
9. Robert Jackson (20 min) @ 1:08min
10. Sue Sharples (Female) (17 min) @ 1:08min
11. Kim Bamford (22 min) @ 1:08min
12. Rebecca Brown (Female) (17 min) @ 1:08min – 1st U/P Female
13. Keith Wade (14 min) @ 1:08min
14. Tony Gherxi (22 min) @ 2:06min
15. Warren Smith (4 min) @ 2:40min
16. Tony Giuliano (Scr) @ 2:40min – Fastest Time 1hr 08.17min
17. Paul Logan (Scr) @ 2:40min
18. Peter McDonough (Scr) @ 2:40min
19. Peter Ferrie (Scr) @ 2:40min
20. Steve Ross (Eastern) (4 min) @ 2:40min
21. Trevor Redman (2 min) @ 2:40min
22. Mark Micallef (2 min) @ 2:40min
23. Tim Ferrie (4 min) @ 2:40min
24. Ray Rhodes (2 min) @ 2:40min
25. Leigh Anne Dynon (Central, Female) (8:30 min) @ 2:40min
26. Andrew Stewart (Scr) @ 2:40min
27. Kos Samaras (Scr) @ 2:40min
28. Stephen Hanlon (2 min) @ 2:42min
29. Paul Muldowney (6 min) @ 2:42min
30. Marcus Speed (2 min) @ 2:44min
31. Paul Dynon (Central) (4 min) @ 2:47min
32. Dick Purcell (22 min) @ 2:57min
33. Tom McDonough (Scr) @ 2:57min
34. Colin Morris (2 min) @ 3:01min
35. Des Rowan (27 min) @ 3:29min
36. Ian Beattie (6 min) @ 3:29min
37. David Halliday (11 min) @ 3:29min
38. Nic Iamarino (6 min) @ 3:29min
39. Richard Haughton (11 min) @ 3:29min
40. Ian Dight (11 min) @ 3:29min
41. Rod Davies (6 min) @ 3:31min
42. Dal O’Brien (11 min) @ 3:33min
43. Justin Taylor (8:30 min) @ 3:33min
44. Darron Anglin (8:30 min) @ 4:03min
45. Eliza Bergin (Female) (8:30 min) @ 4:03min
46. Glenn Courts (6 min) @ 4:13min
47. Ollie Kelly (14 min) @ 4:13min
48. Noel Hunter (11 min) @ 4:15min
49. Anthony McCulloch (8:30 min) @ 4:15min
50. Chris Hitchen (11 min) @ 4:35min
51. Phil Hollingworth (20 min) @ 4:57min
52. Joe Caruana (6 min) @ 5:07min
53. Ian Ravenscroft (8:30 min) @ 5:07min
54. Vince Sinni (17 min) @ 5:33min
55. Neil Maurer (Geelong) (2 min) @ 6:14min
56. David Drew (17 min) @ 6:20min
57. Coral Pollard (Female) (35 min) @ 6:24min
58. Ken Lacey (Central) (11 min) @ 6:42min
59. Marcel Musco (8:30 min) @ 6:42min
60. Rick McIntosh (Central) (2 min) @ 6:59min
61. Neil Mathews (27 min) @ 7:02min
62. Tracey Romans (Female) (35 min) @ 7:25min
63. Scott Logan (6 min) @ 8:30min

1st U/P Over 65 – Keith Wade (14 min)
1st U/P Lady – Rebecca Brown (17 min)