» » » » 04.03.12 – Bradley Family Memorial Handicap (86 starters, 60km)

04.03.12 – Bradley Family Memorial Handicap (86 starters, 60km)

1. Russell Wallace (Central) (21min) 1hr 44.13min
2. Dave Ryan (21min) @0.04min
3. Stephen King (21min) @0.06min
4. Ollie Kelly (29min) @0.07min
5. Daniel Hale (21min) @0.09min
6. Peter Castle (21min) @0.10min
7. Anne Roberts (Female) (21min) @0.13min
8. Keith Wade (21min) @0.16min
9. David Smith (29min) @1.27min
10. Paul Griffiths (21min) @1.42min
11. Albert Rain (29min) @2.37min
12. Mark Collins (25min) @2.54min

13. Bill Gordin (5min) @3.25min
14. Peter McDonough (Geelong) (2min) @3.26min
15. Mark Micallef (5min) @st
16. Vince Condello (5min) @st
17. Shayne Kirby (2min) @st
18. Peter Ferrie (2min) @st
19. Andy Burmas (Eastern) (2min) @3.27min
20. Darren Darling (Eastern) (5min) @3.27min
21. Les Kennett (2min) @3.27min
22. Paul Logan (2min) @3.27min
23. Paul Muldowney (2min) @3.29min
24. Michael Hartman (7.30min) @3.29min
25. Peter Cooper (7.30min) @3.29min
26. Tony Zanella (2min) @3.30min
27. Kevin Russell (5min) @3.32min
28. Damian Burke (2min) @3.33min
29. Nick Kennedy (Colac) (5min) @3.34min
30. Frank Nyhuis (Eastern) 2min @3.36min
31. Tom McDonough (7.30min) @3.42min
32. Daron Collier (11min) @3.44min
33. Damian Vendy (Central) 5min @3.52min
34. Steve Hanlon (7.30min) @3.52min
35. Kevin Bartlett (11min) @3.57min
36. Nick Iamarino (11min) @4.04min
37. Damian Harris (7.30min) @4.20min
38. Rod Davies (11min) @4.36min
39. Tim Ferrie (7.30min) @4.54min
40. Peter Share (15min) @4.54min
41. Vince Sinni (29min) @4.59min
42. Roy Clark (Eastern) (Scr) – Fastest Time 1hr 28.16min @5.04min
43. Darren Roberts (Scr) @5.04min
44. Kos Samaras (Scr) @5.05min
45. Maurice Rizzo (11min) @5.05min
46. David Tozer (Warrnambool) (Scr) @5.07min
47. Colin Morris (11min) @5.18min
48. Simon Bone (Eastern) (2min) @5.43min
49. Robert Jackson (25min) @5.44min
50. Anthony McCulloch (15min) @6.22min
51. David Brown (15min) @6.23min
52. Warren Smith (5min) @7.57min
53. Wayne Reid (11min) @7.58min
54. Geordie Probert (Scr) @8.34min
55. Martin Keegan (5min) @8.34min
56. James Ciuffetelli (7.30min) @8.35min
57. Rebecca Brown (Female) (29min) @9.06min
58. Terry Stewart (21min) @9.07min
59. Santo Rizzo (21min) @10.36min
60. David McCormack (Eastern) (15min) @10.52min
61. Sharon Marston (Eastern) (Female)  (37min) @11.36min
Michael Waterfield (Eastern) (37min) HD
Michael Saunders (Scr) HD
Trevor Perry (5min) HD
Marcus Speed (7.30min) HD
Kevin Jackson (Eastern) (11min) HD
Greg North (11min) HD
Tony Branchflower (15min) HD
Marcel Musco (15min) HD
Brenton North (25min) HD
Ian Buckingham (29min) HD
Genevieve Galvin (Female) (37min) HD
Paul Senior (37min) HD
DNF Graham Carlson (Scr)
DNF Darryl O’Keefe (2min)
DNF Dean Stewart (2min) – Puncture
DNF Darren Smith (Eastern) (5min) – Crash
DNF Marco Bramucci (7.30min)
DNF Nick Thompson (Eastern) (7.30min)
DNF Ken Bone (Eastern) (15min)
DNF Ian Flannery (15min) – Puncture
DNF Ken Lacey (Hume) (25min)
DNF Kim Bamford (29min)
DNF Kerry McCredden (Female) (Hume) (29min)
DNF Dick Purcell (29min)
DNF Ian Brown (42min)
DNS John McKinnon
DNS Ron Peel
DNS Marek Augustynek
DNS Jake Jodlowski
DNS Tom Probert
DNS Les Warren